Akcesoria


Mimo że naszą postawową działalnościa jest sprzedaż przyczep kempingowych to możemy się równeż pochwalić szeroką ofetrtą akcesoriów. W naszym centrum można zamówić znakomite przedsionki renomowanych fim zachodnich.

W swojej ofercie mamy równiez rolety montowane do przyczep i samochodów.

Oferujemy różnego rodzaju bagażniki, stopnie do przyczep kempingowych, wentylatory, klimatyzatory, zbiorniki na wodę, pompki wodne, podgzrewacze wody, toalety przenośne, prysznice montowane w przyczepach, grille kempingowe, leżaki, stoły i wiele innych przedmiotów, które mogą umilić Państwu wypoczynek. Kupione wyposażenie można zamontować w naszym serwisie.

Ogrzewanie

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz urządzeń grzewczych do kampingów składanych, małych, średnich i dużych przyczep kampingowych . Proponujemy urządzenia grzewcze gazowe i elektryczne.

Chłodzenie

Oferujemy klimatyzacje w dwóch wielkościach:
- do dużych przyczep i pojazdów turystycznych;
- do mniejszych przyczep i pojazdów.

Klimatyzacja montowana jest na połodze, dzięki czemu nie zwiększa wyskokości przyczep, nie zachodzi potrzeba wzmcniania konstrukcji dachu. Urządzenia klimatyzacji zasilane są napięciem 220V.

Ciepła woda

Umożliwiamy Państwu wykonanie instalacji do podgrzewania wody. Instalacje umożliwiają kontrolę temperatury wody. Temperature wody można ustawic w przedziale 30o - 70oC. Stosujemy boilery wykonane ze stali nierdzewnej, które mogą być wyposażone w grzałki o mocy 450 W.

Pozostałe akcesoria

Poza wymienionym akcesoriami do przyczep i kampingów, oferujemy między innymi:
- anteny satelitarne;
- lampy gazowe z regulowaną moca świetlną. Szeroka gama abażurów;
- zawory gazowe, sprawdzone i niezawodne szybko zamykające, pojedyńcze lub w blokach po 2,3 lub 4 szt.;
- dmuchawy, przyrządy do sprawdzania stanu napełnienia butli gazowych oraz wiele innych.